FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 26 Aralık 2016, Pazartesi 18:21 tarihinde eklendi. 578 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bim Aktüel İndirim Kataloğu

Bim market müşterileri için birçok farklı ürünlerde birçok farkı indirimler sağlıyor. Müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak isteyen market çeşitli kampanyalarla müşterilerinin gönlünü kazanıyor.
Bim Aktüel İndirim Kataloğu

Bim market müşterileri için geniş urun yelpazesi ile birçok farklı kategoride farklı ürünleri marketinde müşterileri ile buluşturuyor. Sok market sok daha ucuzu yok sloganı ile ucuz ve kaliteli ürünleri ile müşterilerinin beğenisini her gecen gün daha kazanıyor.

Sok market diğer marketler göre her zaman daha ucuz ama ayni kalite standardında urun satısı yaptığı için tercih ediliyor. Sok market müşterileri için zaten ucuz olan urun fiyatlarını daha ucuzlatan kampanyaları yapıyor. Her hafta çarşamba günleri Sok markette o haftaya yönelik her kategorideki urun çeşitlerinde indirimler uyguluyor. Sok market bu indirimlerini Bim Aktüel İndirim Kataloğu ile müşterilerine duyuruyor. Sok Aktüel İndirim Kataloğunda birçok urun o hafta boyunca indirime giriyor. Her urun kategorisinde yani temizlik ürünlerinden kişisel bakim ürünlerine, taze sebze ve meyve ürünlerinden sut ve sut ürünlerine, şarküteride kuru gıdalara, ev ürünlerinden, mutfak gereçlerine kadar birçok urun bu Sok Aktüel İndirim Kataloğunda indirime girerek müşterileri ile buluşuyor.

Bim Aktüel İndirim Kataloğu sadece indirimli ürünleri değil o haftaya özel olarak gelen ürünlerinde barındırıyor. Sok Market tarafından hazırlanan ürünler belirli günler içinde özel temalar ile Sok Market müşterileri için tüm Türkiye’deki tüm Sok Market şubelerinde satışa sunuluyor. Örneğin bahar aylarında kış aylarının getirdiği tozlardan ve bunun gibi sebeplerden dolayı ev temizliği yapmak isteyen ev hanımlarına da yardımcı oluyor. Bim Market bahar temizliği için temizlik ürünlerinde daha detaylı bir indirim temizlik bezleri, hali şampuanları, paspaslar, cam bezleri ve bunun gibi birçok ürünleri o hafta marketlerine getirerek müşterilerinin bahar temizliği alışverişini kolayca ve ev ekonomisini zorlamadan yapabiliyorlar. Bim Market müşterilerine sağlıklı ve kaliteli ürünleri her zaman sunmak için çeşitli yöntemler ile müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor.

 

Bim marketleri çalışanları için çeşitli eğitimler ve Seminerler uygulayarak onların sağlıklı ve kaliteli hizmeti sağlayabilmeleri için eğitim almalarını sağlıyor. Kaliteli ürünlerin diğer marketlere göre çok daha ucuz fiyatlarla müşterilerin sofralarına kadar güvenli bir şekilde gitmesini sağlayan Bim Market birçok kalite kontrol işlemleri ile ürünlerinin hepsini denetimini sağlıyor. Bim Market müşterileri için her zaman ürün yelpazesini genişletmeye çalışıyor. Bunun için çeşitli markalar ile anlaşarak müşterilerin ihtiyaçları olabilecek hemen hemen her ürün için araştırmalar yapıyor ve onları bünyelerine katıyor.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber