FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 28 Aralık 2016, Çarşamba 15:56 tarihinde eklendi. 599 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İç Giyim Sektöründeki İnternet Satışları

Giyim sektöründeki en büyük yükseliş internet üzerindeki satışlarda gerçekleşmiştir.
İç Giyim Sektöründeki İnternet Satışları

 

Tekstil dünyasında pek çok gelişme yaşanırken, teknolojinin insan hayatında daha fazla yer alması ve internet üzerinden yapılan alışverişlerin de artması ile beraber satışlarda büyük artışlar görülmektedir. Özellikle insanların oturdukları yerden istedikleri markaların satış platformlarından alışveriş yapabilmeleri büyük fayda sağlamaktadır. Böylece insanlar yalnızca birkaç tıkla yüzlerce ürünü inceleyebilir ve verdiği sipariş ile adresine getirtebilir hale geldi. Bu durum da tekstil sektöründe ayrı kol oluşturdu. Özellikle artan talepler doğrultusunda e-ticaret alanında faaliyet gösteren birçok marka, büyük kazançlar sağlamıştır. Bu sektörler arasında en çok internetten sipariş alımı yapanlardan bir tanesi de iç giyim sektörüdür. 

 

Ülkemizde zaman zaman iç giyim alışverişlerinde “utanma” gibi bazı durumlarla karşılaşılabilir. Tezgahtarlarla aynı cinsiyete sahip olmayan kimseler, iç giyim reyonlarından bir tercih yapmakta zorlanır, konu hakkında soru sormaktan da çekinebilirler. Kadınların sütyenkilot, gecelik gibi seçimlerinde erkek satış elemanlarından rahatsız olmasının yanında, erkekler de boxer gibi iç giyim ürünleri seçerken kadınlardan yardım almak istemezler. Bu durumda da iç giyim alışverişleri genellikle zorlu geçer. Ancak internet üzerindeki markaların ve satış platformlarının artması ile beraber insanlar istedikleri iç giyim ürünlerini seçerek adreslerine getirtebilirler. Üstelik bunların yanında fantezi gecelikler gibi çeşitli ürünler de internet üzerinden çok daha fazla satılmaktadır. Satış platformlarındaki mankenlerin üzerinde görülen ürünler, istenen bedende seçildikten sonra sepete eklenebilir. Böylece yalnızca birkaç tıkla ihtiyaç duyulan bütün iç giyim ürünlerine kavuşulabilir.  

 

Günümüzde bu tür alışverişlerin herhangi garip bir durumunun olmadığı birçok insan tarafından bilinse de, özellikle erkekler, eşlerine veya sevgililerine iç giyim ürünü satın almak istediği zaman büyük sorun yaşarlar. Güzel bir gecelik almak isteyen ancak iç giyim mağazasına giderek buradaki satış elemanlarından destek almayı utanç verici bulan erkekler, internet üzerinden istedikleri modelde gecelikleri, iç çamaşırlarını ve birçok fantezi ürününü sipariş edebilirler. Hiçbir insanla iletişime geçmek gerektirmeyen bu durum, erkekler için büyük kolaylık sağlamıştır. Kadınlar bu konuda çok daha fazla açık görüşlüdür. Birçok kadının eşine, kardeşine veya oğluna iç çamaşırı aldığı veya kendisine seksi bir takım aldığı görülebilir. Bu nedenle internet üzerindeki bu tür satışların büyük çoğunlu erkekler tarafından yapılır. Ancak artık her insan tüm alışverişini internet üzerinden yaptığı için yalnızca fantezi gecelik, jartiyerli takımlar gibi ürünler değil, atletler, penye gecelikler hatta sporcu süyteni bile internet üzerinden alınabilmektedir.  

 

Hafifeal.com İle İnternetten Alışveriş Kolaylığı 

 

İnternet üzerinde yalnızca iç giyim alanında satış sunan başarılı markalar yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi de ürün çeşitliliği ve bütün iç giyim alışverişini kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan basit sistemi ile hafifeal.com yer almaktadır. Bu adreste, kadınlar, erkekler ve çocuklar için akla gelebilecek birçok ürün mevcuttur. Bunlar arasında atletler, kilotlarsütyenler, gecelikler, eşofman takımları, korseler, taytlar, çeyiz setleri veya tişörtler bulunmaktadır. Özellikle kadınların spor yaparken daha sağlıklı ve rahat hareket etmeleri için kullandıkları sporcu sütyeni gibi ürünlerin satışına özen göstermektedir. Bunların yanında hamile kadınlar için penye gecelik, penye hamile takımları, emzirme sütyenleri gibi birçok ürün de satılmaktadır. Bu marka ile yalnızca birkaç tıkla alışverişinizi bitirmek isterseniz, aşağıdaki bilgilerden iletişime geçebilirsiniz.  

 

Firma Bilgileri 

 

Markahafifeal.com 

Telefon: 0212 527 77 36 

E-posta: info@hafifeal.com

AdresHocapaşa Mahallesi Ankara Caddesi Ankara İş Merkezi no:28 Kat:1 D:106 Sirkeci/Fatih 

 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber