FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 03 Ocak 2017, Salı 15:35 tarihinde eklendi. 281 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Anadolu Jet Hakkında Bilinmeyenler

Türkiye'de en önemli havayolu şirketlerinden bir tanesi de Anadolu Jet'tir.
Anadolu Jet Hakkında Bilinmeyenler  Anadolujet, Türkiye’de hava yollarında görev yapan firmalardan bir tanesidir. Yurt içi ve yurt dışında ulaşım sağlayan bu marka; uçak bakımı, uçuş güvenliği veya taşıma yükümlülükleri gibi birçok farklı açıdan Türk Hava Yolları’nın sorumluluğu ve güvencesi altındadır. Bu nedenle Türk Hava Yolları ile uçuş emniyeti ve uçak bakımı açısından birebir benzerlik göstermektedir. Anadolujet uçak bakımı ve uçuş güvenliği kalite standartlarının üzerindedir. Anadolujet biletlerinin bazı firmalara göre daha ucuz olmasının nedeni ise; yolculara sunulan ilave servislerin basitleştirilmesi veya azaltılmasından kaynaklanmaktadır. Böylece maliyet avantajları bilet fiyatlarına yansıtılmış ve insanların daha uygun fiyatlarla seyahat etmesi sağlanmıştır. Bir Türk markası olan anadolujet, her türlü ekonomik statüye sahip olan insanın rahatlıkla tercih edebileceği bir marka haline gelmiştir. Tanıdığı birçok imkan sayesinde Anadolujet, en çok tercih edilen haya yolu ulaşım firmalarından bir tanesidir.   

Anadolujet uçaklarında yolcuların konforu ve güvenliği ön planda tutulmaktadır. Uçak içerisinde yiyecek olarak çeşitli menüler yer almamaktadır. İkram olarak içeceklerde su, çay ve kahve; yiyeceklerde ise kek veya sandviç ikram edilmektedir. Uçak içi ikramlarının bu seçeneklerle sınırlı olması, uçuşların daha uygun fiyatlı ve güvenilir bir hale getirilmesini sağlamıştır. Bu nedenle Anadolujet yolcuları, ikramlar konusunda herhangi bir şikayette bulunmaz. Aksine bu firmayı tercih eden yolcular, Anadolujet’in profesyonelliğinden ve kalitesinden memnun kalmaktadır.   

Uçak içerisinde oturma planları yani koltuk mesafeleri veya diğer ölçüler, standartlara uygun bir şekilde düzenlenmektedir. Bu düzenlemeler Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmaktadır. Bu onayı almayan sivil uçaklar, hiçbir şekilde uçuş izni almamakta ve hareket edememektedir. Anadolujet yetkilileri, koltuk yerleşimlerinin de kurallar dahilinde gerçekleştirildiğini ve onaylar alındıktan sonra yolculuk yapıldığını açıklamıştır.  

AnadoluJet Business Class

Anadolujet uçaklarında business class bölümü yoktur. Uçaklarda yalnızca ekonomi sınıfı kabinler yer almaktadır. Yolcuya sunulan bazı hizmetlerin azaltılması ve basitleştirilmesi sayesinde daha uygun fiyatlı uçuş imkanı sunmasını sağlayan düzenlemelerden bir tanesi de uçaklarda yalnızca ekonomi sınıfı kabinlerin yer almasıdır.  

Uçaklar Hakkında Neler Biliyoruz? 

Anadolujet, giderek genişleyen bir ulaşım ağına sahiptir. Dünyanın birçok noktasına ulaşımı sağlayan uçaklar hakkında insanların bilgileri yeterli değildir. Henüz kara yolu ulaşımı kadar tercih edilmeyen bir ulaşım seçeneği olmasının yanında hava yolu ulaşımı hakkında halkın bilgisi oldukça azdır. Anadolujet yetkilileri de uygun fiyatları  ve sundukları bilgilendirmeler ile insanları hava yolları ve uçaklar hakkında bilgilendirmeyi amaçlamıştır.  

Öncelikle günümüzdeki yolcu uçaklarının ses hızının altında uçuş yaptıkları bilinmektedir. Ancak motorların itiş gücünü artırabilecek farklı yakıt seçeneklerinin kullanılması ve uçağın yapısal malzemelerinin de değiştirilmesi sonucunda ses hızından çok daha hızlı uçaklar olabileceği söylenmiştir.  

Trafik yoğunluğu veya temizlik çalışmaları gibi nedenlerden dolayı zamanında iniş yapamayan uçaklar; kontrolör tarafından belirlenen bir güzergahta, belirlenmiş bir irtifada, iniş takımlarını açmadan iniş pistinin etrafında düşük süratle dönüş yaparlar. Daha sonra bekleme noktalarında yer alan uçaklar, sırayla iniş yaparlar. Hava yolu şirketi, her uçuş görevi için ayrı bir ekip ve uçuş planlaması yapar. Uçak, pilot ve kabin memurları belirli bir plan çerçevesinde hazırlanır. Planlamaların günlük ihtiyaca göre yapıldığı söylenmektedir. Plana uymak çok önemlidir ancak zorunlu kalındığında değişiklik yapılması da birçok insanın mağduriyetini giderebilmektedir. Anadolujet firması da, yolcularının ve çalışanlarının en kaliteli şekilde uçuş gerçekleştirmesi ve uçuş planlarının sorunsuz işlemesi için detaylı çalışmalarını sunmaktadır. Anadolujet ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenler www.anadolujetucak.com adresinden faydanalabilirler. 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
ETİKETLER : anadolujet
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber