FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 09 Ocak 2017, Pazartesi 16:01 tarihinde eklendi. 525 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnternette Güvenli Ödeme Yapmak Mümkün Mü?

Türkiye'de ve dünyada hizmet veren birçok internet sitesi için birbirinden farklı ödeme yöntemleri mevcuttur.
İnternette Güvenli Ödeme Yapmak Mümkün Mü?

Yurt dışındaki birçok oyun sitesi yasal yollarla hizmet vermektedir. Aldıkları belgeler sayesinde oyun oynatma izinleri mevcuttur. İnternet üzerinden oyun hizmetleri veren birçok oyunşirketi, farklı ödeme seçenekleri ile insanlara daha iyi hizmet vermek ve daha güvenli oyun oynamalarını sağlamak için çalışmaktadır. İnsanların bu tür sitelerde oyun oynarken ve zaman geçirirken özellikle kredi kartı bilgilerini vermek istememeleri oldukça normal bir durumdur. Bu nedenle oyun siteleri, dünyada en çok online ödeme seçeneği barındıran siteler arasında yer almaktadır. Online ödeme sistemleri sayesinde insanlardan herhangi bir kredi kartı bilgisi alınmaz ve hızlı bir şekilde yapılan ödemelerle güvenli bir alışveriş sağlanmış olur. Oyun sitelerindeki insanlar da bu tür ödemeler sayesinde güvenli bir şekilde gezebilir, oyun oynayabilir ve güzel vakit geçirebilirler.  

 

İnternette güvenli ödeme yapmanın en bilinen yöntemlerinden bir tanesi de paykasa ile ödeme yapmaktır. Paykasa, herhangi bir kredi kartı gerekmeden, insanların bilgilerini gizli tutarak, yalnızca 16 haneli pin kodu ile ödeme yapılmasını sağlayan online bir ödeme biçimidir.  

 

Paykasa İle Ödeme Nasıl Yapılır? 


Paykasa, internetten online ödeme imkanı sunan seçeneklerden bir tanesidir. Dünyada çok popüler olan ve güven veren bu sistem, Türkiye’de de giderek geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Özellikle oyun sitelerinde ödeme yapmak isteyenler için tercih edilen bu sistem üzerinde, 16 haneli bir pin kodu sayesinde istenildiği şekilde ödeme yapılmaktadır. Böylece oyun sitelerinde herhangi bir kredi kartı bilgisi verilmeden ödeme gerçekleştirilmiş olur. Paykasa almak isteyenler için 10 Euro, 150 Euro gibi düşük seçeneklerin yanında 150 Euro, 250 Euro gibi seçenekler de mevcuttur. Paykasa sanal bir karttır ve bu nedenle dünyanın her noktasında kısa süre içinde satın alınabilir. Sistemin güvenilir olduğunun en büyük kanıtı ise birçok önemli oyun sitesinin, önemli oyun sitelerinin ve alışveriş platformlarının ödeme seçenekleri arasında paykasa seçeneğini de bulundurmasıdır.  

 

Paykasa Nereden Alınır? 

 

Paykasa satın alarak internette güvenli bir şekilde ödeme yapmak isteyenler için http://paykasaalsat.com/  adresi kaliteli hizmet vermektedir. İçerisindeki “paykasa al” bölümünden istenilen miktarda satın alma yapılabilir ve kısa sürede gönderilen 16 haneli pin kodu ile alışveriş imkanı verilir. Üstelik internet üzerinde en ucuz paykasa seçenekleri de bu sitede yer almaktadır.  

 

 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber