FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 17 Ocak 2017, Salı 14:26 tarihinde eklendi. 421 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Demonte Mobilya Alışverişi ve Montajlama İşlemleri

İstanbul'da mobilya montajlama konusunda hizmet veren kaliteli firmalar arasında yer alan bu firma, özellikle İkea gibi dünyaca ünlü markaların montaj ve tamir işlemlerini kolaylıkla halledebilmektedir.
Demonte Mobilya Alışverişi ve Montajlama İşlemleri

Demonte mobilya demek, çeşitli parçalar halinde satılan ve montajlanması basit olan, piyasada parçası veya devam ürünleri kolayca bulunabilen, diğer özel tasarım mobilyalardan çok daha uygun fiyatlı olan mobilyalardır. Günümüzde İkea ile popüler hale gelen bu tür mobilyaların seçilmesinin en büyük nedenleri arasında fiyatları yer almaktadır. Bu tür mobilyaların fiyatları oldukça uygundur. Bu nedenle birçok insan, kendisi veya bir usta yardımıyla kolayca montajlama yapılabilecek bu mobilyaları tercih etmektedir. Bu gibi durumlarda bazı insanlar kendi el becerisine güvenirken, bazı insanlar da montaj ustası olan birinden yardım alabilmektedir.

Bu tür mobilyaların tercih edilmesinde başka nedenler de mevcuttur. Demonte mobilyalar ve kaliteli başka parçalar mağazadan alındığında çok daha uygun fiyata gelebilmektedir. Montaj, stok ve taşıma masraflarından tasarruf edilir. Bu nedenle özellikle öğrencilerin birkaç senelik ev döşeme aşamaları için en mantıklı yol demonte mobilyalardır. Çünkü oldukça düşük fiyatlara bir oda döşemek mümkündür. Bu sistemin bazı kullanıcılar tarafından dezavantajları bulunsa da genellikle demonte mobilyalar, düşük fiyatları ve kullanım kolaylıkları nedeniyle tercih sebebidir.

Demonte mobilyaların kişiler tarafından montajlanamaması halinde oldukça uygun fiyatlarla çeşitli montaj ustaları bu alanda görev yapmaktadır. Özellikle yüksek ücretli mobilyaların, taşınma masraflarının ve montaj ücretlerinin toplamının, bu tür montaj ustalarından yardım alınmasından daha yüksek bir tutara sebep olacağı düşünüldüğünde, demonte mobilyaların alınması ve devamında da profesyonel bir yardım alınması oldukça mantıklıdır.

İstanbul Montaj Ustası

 

İstanbul gibi mobilya sektörünün çok yoğun çalışmalar gerçekleştirdiği bir şehirde, montaj ustası ihtiyacı da bir o kadar artmaktadır. Özellikle ikea montaj işlemlerinin en çok gerektiği mobilya firmaları arasında yer almakta ve İkea’dan yapılan alışverişler de gün geçtikçe artmaktadır. Tasarımları güzel ve demonte mobilya satışı yapan İkea, İstanbul’da birçok insanın bu alanda montaj ustası aradığını göstermektedir. Bu nedenle mobilya montajlama konusu oldukça önemli bir hal almaktadır. Birçok demonte mobilyayı ister kendi çabalarıyla ister bir usta yardımıyla birleştiren kişiler, uygun fiyatlı bir alışveriş yapmış olur.

Mobilya montaj işlemlerinde profesyonel çalışmalar gerçekleştiren, hem İkea gibi markaların hem de diğer markalara ait demonte mobilyaların montajlarını gerçekleştiren mobilya tamir, montaj ve bakım firması http://montajji.com/ adresinden hizmet vermektedir. Mobilyalarını birleştirmek konusunda zorluk çekenler için bu internet adresindeki iletişim bilgileri fayda sağlayabilir. İstanbul’un iki yakasında da aktif olarak hizmet veren firmanın uygun fiyatları ve hizmet kalitesi de birçok insanın onlardan destek almasını sağlamıştır.

 

 

 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber