FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 20 Ocak 2017, Cuma 13:31 tarihinde eklendi. 285 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Uçakla Gidilebilecek En Güzel Ülkeler

Uçak ile seyahat etmek, çok daha uzak noktalara kısa sürede ulaşılması açısından, dünyanın başka taraflarının görülmesi açısından büyük fayda sağlar.
Uçakla Gidilebilecek En Güzel Ülkeler

Gelişen teknoloji ile gün geçtikçe popülerleşen ve diğer ulaşım araçlarından açık ara önde olan uçakları kullanarak dünyanın istediğiniz her ülkesine gidebilir ve benzersiz bir tatil yapabilirsiniz. 

 

Gidebileceğini seçenekler arasında en ucuzu olan Bolivya, Güney Amerika ülkelerinden biri. Koloni döneminden kalma sokaklarında gezebileceğiniz, 1 TL civarında bir fiyat karşılığında müzelerini ziyaret edebileceğiniz ve kültürel faaliyetlerin ardından akıl almaz fiyatlarla karnınızı doyurabilirsiniz. Dünyanın en ünlü doğa harikalarından biri olan Salar de Uyuni'nin de bu ülkede yer almasının avantajından da faydalanabilirsiniz. 

Dünyanın en güzel ülkelerinden biri olan İtalya; birbirinden güzel şehirleri, doğaüstü manzaraları, Venedik, Floransa ve Roma mimarisi, Toskana'nın tepeleri, üzüm bağları, kusursuz bir ressamın elinden çıkmış gibi duran Amalfi Kıyıları ya da Maggiore Gölü ile oldukça cazip bir seçenek. 

 

Beyaz akdeniz evleri, sofistike şehir merkezleri, Pirenes'ten Endülüs'e kadar pek çok sanat eserine konu olmuş eşsiz manzaraları ve iyi korunmuş tarihi merkezleri ile İspanya da uçakla seyahat edilebilecek ülkeler listesinin üst sıralarında yer alıyor. Bu güzel ülkelerin seyahat edilmesi için ise atlasglobal benzersiz uçak blieti fiyatları ve geniş ulaşım alanı ile hizmet veriyor. Turizme büyük katkı sağlayan firma http://www.atlasglobalucak.com/ adresinde seferleri hakkında detayli bilgilendirme veriyor. Dünyanın birçok noktasına uçuş gerçekleştiren Atlas Global, dünyanın en kaliteli havayollarından biri olarak turizme ve özgür yolcuğa büyük katkı sağlıyor. Özellikle kültür ve sanat şehirlerine giderken...

 

Kültürün ve aşkın başkenti olan Paris'in yer aldığı Fransa, elbette ki en muhteşem ülkelerden biri. Eski tarz yaşama sahip köylere ek olarak modern yaşamın da pek örneğini görebileceğiniz bu ülke, büyüleyici Riviera ile birlikte dünyanın en muhteşem sarayını olan Versay ile olağanüstü bir müzesini Louvre'a ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en güzel şarabını üreten ülkesi olarak kabul edilen Fransa'da, 400 çeşit peynir yiyebilir ve muhteşem manzaralı şatoları görebilirsiniz. 

 

Bir kıta ve bir ülke olmasının yanı sıra bambaşka bir dünyaya da sahip olan Avustralya, uçakla seyahat edebileceğiniz şahane bir seçenek. Ulusal parkının içinde yer alan vahşi yaşam parkları, muhteşem manzaraları, mercan kayalıkları ve doğallığını korumayı başarabilmiş olan Whitsunday adalarıyla Avustralya, kesinlikle görmeniz gereken bir ülke. 

 

Ege denizinin mavi sularında yer alan ve dünyanın en güzel plajlarına sahip olan Yunan Adaları, Olimpos Dağı ve antik harabeleri ile dünya çapında bir ne sahip olan komşu ülke Yunanistan da uçakla seyahat edebileceğiniz ülkeler arasında yer alıyor. 

 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber