FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 07 Ocak 2017, Salı 08:32 tarihinde eklendi. 210 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ofis Tasarımında Duvarların Önemi

Ofis tasarımı verimli ve hoş bir çevre yaratmak için gereklidir. İyi tasarlanmış bir ofis biraz pahalı olabilir ama kötü tasarlanmış olandan çok daha ucuzdur.
Ofis Tasarımında Duvarların Önemi

Küçük şirketler ve yeni şirketler, tasarım firmalarına danışacak bütçeye sahip olmayabilirler. Bu nedenle daha keyifli ve daha üretken bir çalışma ortamı yaratmak için size ipuçları vereceğiz.

Duvar Kağıdı

Ofise gelecek müşterileri ve konukları düşünmenin dışında daha üretken olabilmek için iyi bir çalışma ortamı yaratmayı düşünmek gerekir. Bunu akılda tutarak, ofise uyacak mükemmel mobilyaları seçeriz. Tabi onları sevdiğimiz eşyalarla süslemeye de bakarız. Tüm bunlarla birlikte ilginç duvar kağıdı tasarımlarıyla kaplayarak da vurgulanmalıdır.

Ofis zorlu bir yerdir. Zaman, fikir ve çabalarınızı ister. Duvar kağıdı üzerindeki başarı alanlarından sürekli ilham alın ve diğer mobilyalarınızla üretkenliği sonuna kadar yaşayın.

Duvarlarınızı İnteraktif Yapın

Ofisinizdeki her duvar ve pencere üzerine yazı yazılabilir. Cam, karton, tahtalar ve beyaz tahta olmak üzere üç farklı materyal vardır. Bunların tamamında özel ve silinebilir yazı kapları vardır. Not alabilmek için yakınınızdaki duvarınızda kullanabilirsiniz.

Bu durum ilginç ve faydalı iki sonuca sahiptir. Birincisi fikirler bulaşıcı olur ve ofiste gezinirken, diğer bölümlerde çalışan iş arkadaşlarının fikirlerini sürekli görerek sizde yeni fikirler üretebilirsiniz. Bu sayede devamlı beyin fırtınası devam edecektir. İkincisi ise daha görsel olma eğilimidir. İlişkileri ve bağlantıları kağıda ve sınırlı yazı yüzeylerine sıkıştırmanıza izin vermez.

Cam Kullanımına Öncelik Verin

Doğal ışığı, engelsiz görüşleri ve düzensizliği karşılama gücü ile cam, ofislerde kullanılan en önemli malzemelerden biridir. Gerçek ve mecazi bir anlamda özgür düşünce için açık bir alan yaratmaya da yardımcı olur. Biyolojik açıdan ışık, mutluluk, enerji ve morale yardımcı olmaktadır.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber