FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 08 Şubat 2017, Çarşamba 08:49 tarihinde eklendi. 283 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Güngören İkinci El Eşya Alan Yerler

Güngören ikinci el eşya alan yerler’ adından da anlaşılacağı üzere eski kullanılmış ikinci el eşya, beyaz eşya, el dokuması halı, antika mobilya ve obje, elektronik eşya alıp ya da elinizde bulunan bu tarz ürünleri rahatlıkla satabileceğiniz bir spot mağazasıdır.
Güngören İkinci El Eşya Alan Yerler

Mağaza Güngören ve ilçeye bağlı tüm semtlerden alım satım hizmeti yaptığı gibi, İstanbul’un diğer ilçelerine de aynı koşullarda alım ve satım hizmeti vermektedir.

Evini güzelleştirmek, kullandığı ürünlerle yaşam standardını yükseltmek isteyen tüketiciler, dilerlerse mağazadan anahtar teslimi ev yenileme hizmeti alabiliyorlar. Tespit için keşif, projelendirme ve sunulan projenin bütçelendirilmesini yapan spot mağazası uygulama aşamasında da kapsamlı hizmet vererek tüketiciye komple çözümler sunuyor. Güngören ikinci el eşya alan yerler adıyla yola çıkan firma uzman, güler yüzlü kadrosu, ev dekorasyonuyla ilgili tüm karar süreçlerinde müşterilere destek oluyor, ürün ve hizmetlerle ilgili tüm sorularını yanıtlıyor. Her evin, ve yaşam alanının kendine özgü bir hikayesi olduğuna inanan spot firması eski yeni trendleri yakından takip ederek, ev dekorasyonunda ön plana çıkan detayları belirliyor.

İkinci el eşya ile bu ne kadar mümkün olur diyen okuyucularımız için tavsiye edebileceğimiz firmalardan olan bu mağazanın, tüm sorularınızı yanıtlayacak telefon ve diğer irtibat bilgileri resmi internet sitesinde mevcuttur.

Her koşulda alacağınız ve satmak istediğiniz mobilya karşılığında kazançlı çıkacağınız spot mağazasının internet bağlantısı http://www.gungorenikincielesya.com adresi üzerindedir. İlgili siteden diğer detayları görebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber