FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 09 Şubat 2017, Perşembe 13:08 tarihinde eklendi. 311 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Merkez Bankası'nın Binası Açık Arttırma İle Satılacak

Merkez Bankası binasının satışı ile ilgili ihale teklif dosyaları, 28 Şubat'a kadar Halkalı'da bulunan TOKİ İhale Komisyonu Başkanlığı'na teslim edilecek.
Merkez Bankası'nın Binası Açık Arttırma İle Satılacak Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Uluslararası Finans Merkezi'ndeki Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası hizmet binasının arsa satış karşılığı, gelir paylaşımı ihalesine ait karar Resmi Gazete'de yayımlandı. 

Bu karara göre söz konusu ihale, 4734 sayılı Kamu ihale kanununa tabi değildir. "TOKİ Satış, Devir, İntikal, Kiraya verme, Trampa, Sınırlı Ayni Hak Tesisi ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale Yönetmeliği'nin" 26. maddesine göre açık arttırma usulü ile satışı gerçekleştirilecektir. 

İhalenin, yurt içi ve yurt dışı inşaat firmalarına ve bunların başka inşaat firmaları veya finans kuruluşları ile yapacakları ortak girişimlere açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Teklif dosyalarının en geç olarak 28 Şubat'ta 11:30'a kadar sıra numaralı alındılar karşılığında Halkalı'daki Toki İhale Komisyonu Başkanlığı'na teslim edilecek. Teklifler iadeli taahhütlü olarak da gösterilebilecek. 


DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber