FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu yazı 27 Kasım 2015, Cuma 17:28:42 tarihinde eklendi. 402 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kutlu Tamay, Latanya Hoteli yazdı - Mekan Gezgini

Geçenlerde sevgili dostum Emre Demirci’nin misafiri olarak Ankara’nın efsane otellerinden Dedeman Otelinin yerinde yeni hizmete açılan Latanya Hotel’e gittim. Öncelikle kendisine misafirperverliği için teşekkürlerimi sunarım.
Kutlu Tamay, Latanya Hoteli yazdı

Otel gerçekten çok güzel olmuş. Tüm katlar birbirinden farklı dekore edilmiş. Bir katta siyahın vermiş olduğu ağırlık, diğer katta beyazın sağladığı zerafeti doya doya yaşayabilmektesiniz. Otele her gelişinizde sanki başka bir otelde kalıyor hissini yakalayabilmektesiniz. Tüm salonlar baştan revize edilmiş, modern ve şık bir görünüme bürünmüş. Otelin girişindeki İngiliz tarzı bar orijinal şekliye yenilenmiş.

 

Lobby modernize olmuş, hizmet kalitesi, servis hızı hat safhada yeterli hale getirilmiş. Özellikle Roof’taki restaurant hem yemekleri hem de muhteşem manzarası ile çok ayrı bir atmosfer yaşatıyor insana.

 

Yani kısacası tam anlamıyla eksiksiz bir şehir oteli konsepti yakalanmış. Hepimizin ayrı ayrı güzel hatıraları olan bu güzel oteli Ankara’mıza tekrar kazandırdıkları için Latanya Hotel sahiplerine teşekkür eder, hayırlı işler dilerim….

 

KUTLU TAMAY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Yazdır Paylaş
Diğer Mekan Gezgini Yazıları
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber